Velká dobrodružství pro vás aktuálně připravují:

POHÁDKOVÉ LESY V ŘÍJNU JSOU ZRUŠENY :(

POHÁDKOVÝ LES A KORONAVIRUS - UPOZORNĚNÍ
Situaci kolem koronaviru bedlivě sledujeme. Pohádkový les je naprosto specifický (je venku, lidi korzují a neshlukují se atd.) musíme zkonzultovat s hygienou a místními úřady, ale bude bezpečný. NA STANOVIŠÍCH BUDEME MÍT DEZINFEKCI, HERCI ROUŠKY, BUDOU PŘIPRAVENY I NÁHRADNÍ (POUZE MLUVÍCÍ) ÚKOLY. RERGISTRACE BUDE POVINNÁ, ABYCHOM UDRŽELI POVINNÉ ROZESTUPY.
Vše budeme avizovat předem, i když si myslíme, že některé pohádkáče prostě budeme vědět, až 10 dní před akcí. Bude to fofr, ale to dáme :) PŘÍPADNÉ ZMĚNY OKAMŽITĚ OHLÁSÍME zde www.veldo.cz nebo na FB. Děkujeme za pochopení, omlouváme se za komplikace, je to těžká situace pro všechny. I nám je to moc líto a moc nám chybíte.
Přejeme pevné zdraví a nervy! Vaše VELDO

Milí VELDO příznivci,

Velká dobrodružství připravují celoročně pohádkové lesy plné princezen, vodníků, čertů, postav z pohádek H.Ch. Andersena i Julese Verna. Chcete-li, abychom dorazili i k vám, neváhejte nás kontaktovat na veldo@veldo.cz. V tuto chvíli plánujem  zimní a jarní akce pro rok 2021. Těšíme se a přejeme krásné dny, týdny, měsíce i roky! :)

Vzhledem ke změně legislativních podmínek pro uchovávání Vašich osobních dat bychom Vás rádi upozornili, že v rámci našich akcí probíhá fotografická dokumentace. Výběr z fotek budeme v rámci informování o naší činnosti uveřejňovat na našich webových stránkách. V případě Vašeho nesouhlasu se zveřejněním nás kontaktujte na veldo@veldo.cz.

 

Plánované akce:

AŽ NÁM TO KORONÁČ DOVOLÍ...

2021

Většina našich Pohádkových lesů se koná o víkendu, ( v době koronakrize  - povinná) registrace bude spuštěna vždy od pondělí, vždy 5 dní před akcí (někdy se podaří i dřív :) na našich webových stránkách.  Přijít však můžete kdykoliv, jen budete možná chvilku čekat, protože k pohádkovým bytostem pouštíme skupinky po cca 8 dětech s rodiči, aby si v klidu bez mačkání užily úkoly. Někdy nás samozřejmě překvapí stovky neregistrovaných účastníků - i tak se snažíme všechny pustit, ale je to pak nepříjemné pro všechny zúčastněné :( ....fronty, strkanice, herci nemají šanci si  s dětmi povídat...Registrace nám pomáhají tomu všemu předcházet. Naprosto výjmčně se stane, že registrací je tolik, že prostě nemůžeme neregistrované pouštět. Pokud se tak stane, vždy to hlásíme na webu  a FB Velká dobrodružství nejpozději do 7 hodiny ranní v den konání akce. Určitě se vždy podívejte, ať pak nejste zklamaní, že jsou dlohé fronty nebo vás nepustíme.

O všech novinkách či změnách se můžete dočíst právě zde nebo denně na našem facebooku Velká dobrodružství https://www.facebook.com/velka.dobrodruzstvi/

Často se nás ptáte k čemu slouží registrace. Prosím, nevnímejte ji jako otravnou byrokracii. Slouží k tomu, abyste všichnu nepřišli ve 13 a v 15 hodin, nemačkali se na stanovištích a zbylý čas nebyl  na trase nikdo. My přesně vidíme, kolik lidí se kdy registruje, a pokud jich je už moc, čas zavřeme a vám je pak nabídnut další nejbližší volný čas. Přijít můžete, kdy chcete, ale my se snažíme vás jen navigovat do časů, kdy to bude pro vás příjemnější.

Navíc - pokud se hned na startu tvoří fronty, registrovaní uživatelé mají vždy přednost. Nikdo nekontroluje, zda přijdete o 20 minut dříve či později, také máme děti a víme, jak těžké je strefit správný čas. Nikdo vás nebude napomínat ani když nepřijdete, to se prostě stává :) Takže se registrace nebojte a využijte hlavně její kladné stránky :) bude vás to stát pár sekund.

Poslední návštěvníky pouštíme na trasu nejpozději 60 minut před koncem akce (tzn. když  je akce 13-17, pouštíme do 16:00). Naprosto prioritní jsou pro nás ale časy posledních registrací. Velmi často se poslední návštěvníci registrují na 15:30 a stánek a první stanoviště začínáme tedy  balit již před 16 hodinou. Registrujte se tedy, ať pak nejste nahněvaní, že vás později už na trať nepustíme.

Děkujeme za pochopení!

Pokud Vás bude cokoliv zajímat, určitě nám napište na veldo@veldo.cz.

Těšíme se na Vás, ale hlavně na Vaše děti! 

Za VELDO přeje kouzelný podzim i zimu, jaro i léto vedoucí královna zlobivých a zakletých  pohádkových bytostí    

Lucie Nachtigallová

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Copyright 2012 - 2021 Velká Dobrodružství Všechna práva vyhrazena Všeobecné obchodní podmínky